OFERTA DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

Pralnia Ekologiczna Laguna zaprasza do współpracy firmy, instytucje oraz hotele i restauracje. Oferujemy kompleksowe usługi dla biznesu oraz konkurencyjne ceny. Naszą gwarancją jest terminowość realizowania wszystkich zleceń, a także najwyższa jakość oferowanych usług.

Nasza oferta dla klientów biznesowych obejmuje atrakcyjne ceny usług pralniczych, prania dywanów, maglowania oraz prasowania. W kilkuletniej działalności Pralni Laguna, nabyliśmy duże doświadczenie w obsłudze największych firm, dlatego możemy zagwarantować pełen profesjonalizm i najwyższy poziom.

Kompleksowe usługi dla firm

Nasza pralnia oferuje kompleksowe usługi dla firm i instytucji. W swojej pracy kierujemy się zasadami opartymi na budowaniu długotrwałych relacji biznesowych, dbamy o wysoką jakość i terminowość oferowanych przez nas usług. Pierzemy w najlepszym i nowoczesnym sprzęcie w naszych parkach maszynowych, korzystając ze sprawdzonych środków piorących najwyższej klasy. Umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem i sprawdź, jakie korzyści może osiągnąć Twoja firma przy współpracy z Pralnią Ekologiczną Laguna.

Zapraszamy do współpracy

 • hotele, apartamenty, pensjonaty
 • centra medyczne, przychodnie, gabinety lekarskie, stomatologiczne, kosmetologiczne, spa, saunaria
 • kluby fitness, siłownie
 • szkoły, placówki edukacyjne, urzędy i inne instytucje publiczne
 • restauracje, firmy cateringowe, domy weselne, organizatorów eventów, ślubów i innych uroczystości
 • parafie, stowarzyszenia, fundacje
 • teatry, wypożyczalnie strojów
 • firmy utrzymujące czystość, sieci handlowe

Dlaczego warto wybrać Pralnie Ekologiczną Laguna?

 • Atrakcyjne ceny usług pralniczych, prania dywanów, maglowania oraz prasowania
 • Oferta dedykowana oraz spełniająca indywidualne oczekiwania
 • Ekspresowe wykonanie usług zleconych przez klienta
 • Specjalistyczny park maszynowy i korzystanie z najlepszych środków
 • Wyspecjalizowany i doświadczony personel obsługujący klienta
 • Profesjonalne usługi pralnicze na najwyższym poziomie
Pralnia Laguna Kraków
Pralnia Ekologiczna Kraków
Pralnia ekologiczna Wadowice
Pralnia Ekologiczna Laguna Kraków

Pralnia Ekologiczna Laguna zaprasza do współpracy firmy, instytucje oraz hotele i restauracje. Oferujemy kompleksowe usługi dla biznesu oraz konkurencyjne ceny.

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku oraz w soboty. Zadzwoń i dowiedz się więcej na temat naszej oferty!

Pralnia Ekologiczna Laguna

ul. Józefa Mackiewicza 17A

31-214 Kraków

NIP: 676-131-30-75

Regon: 362437073

+48 12 415 03 50
laguna@pralnia-ekologiczna.pl

Administratorem Państwa danych osobowych jest Pralnia Ekologiczna Laguna, ul. Józefa Mackiewicza 17A, 31-214 Kraków, NIP: 676-131-30-75, Regon: 362437073.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.